Opravdu si zasloužíte zvýšení platu?

Máte pocit, že byste si zasloužili zvýšení platu, ale váš šéf si to zřejmě nemyslí? Příčiny mohou být různé. Než se proto rozhodnete jít o zvýšení platu požádat, zvažte, zda jsou vaše očekávání oprávněná. Obecně platí: Vycházejte z toho, jaká pravidla pro zvyšování platů jsou ve vaší firmě obvyklá. Snažte se získat co nejvíce informací i o finančním zdraví firmy. V dalších krocích se zaměřte na své vlastní chování a ujistěte se, že se nedopouštíte následujících chyb. Děláte jen to, co máte v…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace