HR News Management News Sales News HRtv Management tv Katalog profesionálů Rekvalifikuj.cz Meetings

Manažerem roku se stal Američan ve službách České spořitelny

Jack Stack, generální ředitel České spořitelny, je nejúspěšnějším manažerem roku 2002 v České republice. Takový je výsledek ankety, v níž odpovídalo jedenáct renomovaných poradenských a auditorských společností. Každý z těchto porotců připravil seznam tří až deseti kandidátů a jména doprovodil zdůvodňujícím komentářem.

Jack Stack získává titul Manažer roku týdeníku EURO jako první zahraniční manažer. Zdůvodnění všech porotců kroužila kolem jeho přínosu úspěšné transformaci České spořitelny po její privatizaci a jeho manažerského stylu, který se vyznačuje otevřeností a smyslem pro týmovou práci. Nominováno bylo celkem 56 osobností, z nichž většina (42) získala jen jeden hlas. Sedm manažerů obdrželo dvě nominace a dalších sedm více než dvě. Ti obsadily pomyslné bedny vítězů.

Zlatý Jack Stack dostal pět hlasů, stříbrný Martin Jahn (Czech Invest) čtyři a na třetím až sedmém místě se třemi hlasy a bronzovou medailí skončili Terrence Valeski (Eurotel), Tomáš Šabatka (Frantschach Pulp & Paper Czech), Jiří Michal (Léčiva), Zdeněk Burda (Skanska) a Jaroslav Míl (ČEZ).
Zdroj: Euro - web týdeníku Euro
Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace