KONFERENCE, která vám ukáže cestu

Na přelomu jara a léta 2013 se ve Zlíně uskuteční manažerská konference PŘÍBĚHY, KTERÉ VÁM UKÁŽOU CESTU, jejímž cílemje inspirovat k získání či znovuzískání motivace pro podnikatelské a manažerské aktivity.

Konference Příběhy, které vám ukážou cestu se uskuteční ve čtvrtek 20. června v jedinečném prostředí Kongresového centra Zlín, které bylo postaveno podle návrhu světově známé české architektky působící především ve Velké Británii Evy Jiřičné. Důmyslná dramaturgie je postavena na vystoupeních řečníků různého věku i zaměření, od inovativních dynamických manažerů přes ostřílené podnikatelské veličiny. Společným jmenovatelem všech vystoupení jsou zajímavé nápady, postřehy i zkušenosti, které vás nabijí a vyvolají ve vás ten správný startovací impuls či inspiraci pro restart.

Jan Dobiáš, marketingový ředitel AAA Auto, pohovoří na téma Jak udržet konkurenční výhodu při expanzi na nové trhy. Bára Procházková, šéfredaktorka časopisu Bel Mondo, uvede příspěvek s názvem Jak prosadit papírový produkt v digitální době? Regina Netolická, marketingová manažerka ČR/SK Gorenje, vystoupí s přednáškou Jak přijít na trh s novou koncepcí. Jan Juza, marketingový ředitel společnosti TON, nazval své vystoupení Od Thoneta po RED DOTa. Jaroslav Mejta, spolumajitel krejčovské firmy Mejta zaujme autentickým příběhem s příznačným názvem Jak neuhnout z cesty. S jedním z klíčových příspěvků přijede do Zlína Dalibor Dědek, ředitel společnosti Jablotron; název je lákavý Úspěch, kvalita, prosperita: Jak na to? Karel Havlíček, generální ředitel SINDAT a předseda představenstva AMSP, nabídne přednášku Jak přežít čtvrt století aneb od černých komínů po bílé pláště. Součástí oficiálního programu bude i panelová diskuse. Závěr dne se ponese ve znamení neformální zábavy s překvapením.

Dopřejte si jeden den na konferenci, která vám ukáže cestu! Vzbuďte v sobě impuls pro nastartování vašeho dalšího profesního života! První den léta 2013 ať je pro vás prvním dnem vaší nové epochy!

Příběhy, které vám ukážou cestu, Kongresové centrum Zlín, čtvrtek 20. června 2013.


Bližší info na www.profima.cz

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace