I malé věci mohou přinést velké výsledky

Jmenujte mi společnost nebo ředitele, který se nesnaží neustále udržovat své zaměstnance motivované a loajální. Ať již je plat, který jim dáváte, více či méně stejný, jaký dostávají zaměstnanci v podobném odvětví či firmě, je velice chytré neustále hledat způsoby, jak bude jejich práce zajímavá a bude zaměstnance motivovat.Po jistém semináři se jeden z mých klientů rozhodl udělat nenákladný inovativní krok v tomto ohledu. Měli byste vědět, že tato společnost má právě masivní a složitý projekt To…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace