Chybami se zaměstnanec motivuje

Zaměstnanci se často hrozí jakékoli chyby ve své činnosti, natož pak takové, která by firmu stála větší sumu. Jestliže se pak takové chyby dopustí, sami píší výpovědi a vyklízejí své stoly. Manažeři by si však měli uvědomovat, že chybování je lidské a bude existovat vždy. Z největších chyb se navíc zaměstnanci nejlépe ponaučí a často vznikne i nový produkt. Proč tedy neuvažovat o chybách jako nejlepších vzdělávacích podnětech?Jestliže management chce, aby zaměstnanci byli skutečně kreativní,…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace