Chvalte, chvalte a chvalte třeba denně

I když je po Vánocích, měli by manažeři být ke svým zaměstnancům štědří. To ovšem neznamená vyplácet prémie každý týden a zvát je denně na obědy či večeře. Stačí je chválit. I jen dvě slova jako dobrá práce nebo jste báječní dokážou opravdu potěšit, a co víc ještě motivovat.Taková malá lichotka potěší nejen zaměstnance, ale uvidíte, že i vy sami budete mít lepší pocit. Navíc to bude mít velmi dobrý vliv na vztahy na pracovišti a na vztahy svedením.Dejte si ovšem pozor, abyste zaměstnance svými…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace