HR News Management News Sales News HRtv Management tv Katalog profesionálů Rekvalifikuj.cz Meetings

První nesmělé krůčky

IMAGE LAB s. r. o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti IMAGE LAB s. r. o.

Pokud začínáte s podnikáním, zajisté nepohrdnete několika osvědčenými radami odborníků. Pokud jste si již spočítali, že se vám takový podnik opravdu vyplatí, je třeba začít s plánováním.

Plán podnikání by vám měl být vždy k ruce jako užitečný průvodce, ať už v dobách prosperity nebo v těžších časech. Měl by zahrnovat přehled dílčích cílů a záměrů firmy, krátkou zmínku o jejích počátcích a vzniku, cíle podniku, informace o plánovaných službách či produktech, marketingové strategie a tří- až pětiletý plán financování.

Úspěch spočívá v uvědomění si detailů. Čím je vaše firma přínosná či výjimečná ve vašem oboru? Co je atraktivní na vašich službách či výrobcích? Jaký máte vztah k zákazníkům, jak s ním budete komunikovat a naopak? Jak budete hospodařit s financemi? A máte vše řádně zdokumentováno? Zodpověděly jste uspokojivě všechny otázky? Právě jste udělali první krok k úspěšnému podnikání.

**Datum vydání: II/2002**
Zdroj: bcentral - Portál společnosti Microsoft věnovaný malým podnikům

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace