HR News Management News Sales News HRtv Management tv Katalog profesionálů Rekvalifikuj.cz Meetings

Když něco nejde, pomůže outsourcing

IMAGE LAB s. r. o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti IMAGE LAB s. r. o.

Dříve, než začnete pohovor s příštím potenciálním zaměstnancem, měli byste vědět, že položením nevhodné otázky se vystavujete žalobě. V dnešní době by tato skutečnost již neměla nikoho překvapovat. Horší však je, že i dosud hojně využívané psychologické techniky pro uvolnění uchazečů při pohovoru, jako je například zájem o jejich děti, mohou být vnímány jako pokus o diskriminaci. Důležité je uvědomit si, že i povinnosti jako řízení lidských zdrojů, účetnictví nebo informačních technologií mohou být v případě nedbalého nebo špatného přístupu pro firmy stejně zhoubné jako špatné řízení prodeje nebo marketingu.

Nikdo nemůže být dobrý ve všem, a právě proto přichází na scénu outsourcing. Firmy by měly využívat služeb externích odborníků, aby dosáhly dokonalosti v oblastech, které nedokáží efektivně řídit samy. Zároveň by ale měly také vědět, že outsourcing není patent na snižování nákladů. Finanční úspory se zpravidla projevují až v dlouhodobém horizontu a neměly by být jediným důvodem k využití outsourcingu. Většina úspor, které outsourcing dokáže zajistit se projevuje ve větší produktivitě interních zdrojů firem.

-kk-
Zdroj: CRM Buyer - Server zabývající se oblastí CRM celkově - provozování, nákup systémů, zavádění atd.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace