V Česku loni proběhlo 92 velkých kongresů

V České republice se loni konalo 92 velkých mezinárodních kongresů, o deset více než předloni. V celosvětovém žebříčku se Česká republika dělí s Indií o 30. a 31. místo. Oproti roku 2007 to znamená postup o jednu příčku. Vyplývá to ze statistiky kongresové asociace International Congress & Convention Association (ICCA), kterou zveřejnila agentura CzechTourism.Pořadatele kongresů nejvíce láká Praha, v níž loni proběhlo 74 velkých akcí. Mezi městy však Praha celkově klesla z 12. na 13. příčku.…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace