Vysoká škola aplikované psychologie stále přijímá studenty

Vysoká škola aplikované psychologie

Zajímá Vás studium atraktivních humanitních oborů? Ještě máte šanci na přijetí. Právě Vám je určena nabídka studia atraktivních humanitních oborů Psychologie, Sociologie, Cross Cultural managementu a Human Resources managementu.

Vysoká škola aplikované psychologie (VŠAPs) vychovává odborníky v novém moderním oboru, který se takto koncipován na žádné jiné vysoké škole nevyučuje. Učitelský sbor školy tvoří erudovaní vysokoškolští učitelé a odborníci z praxe. Úspěšným absolventům, odborně připraveným pro mezinárodní spolupráci, se zde otevírá možnost zajímavé kariéry, jak ve firmách exportujících do odlišného kulturního prostředí, tak pro působení ve státních a nevládních společnostech a institucích se sociálním zaměřením. Díky aplikovatelnosti psychologie a dalších oborů absolventi najdou uplatnění v mnoha povoláních zaměřených na práci s lidmi a na těchto pracovních pozicích:

 • Odborník v práci s lidmi a v neziskových organizacích, personalista, podnikatel

 • Manažer ve vzdělávání, HR manažer

 • Specialista ve veřejné a státní správě

 • Odborný pracovník sociálních sužeb

 • Poradce v pomáhajících profesích

 • Odborník na obchodní a interkulturní spolupráci

VŠAPs má své sídlo v Terezíně, který má ambiciózní plán rozvoje, financovaný z  evropských fondů. Město se velmi zajímá o spolupráci s VŠAPs a podporuje rozvoj akademického života školy, který přispívá k vytváření vhodných podmínek pro další rozvoj celého města. Vedení Terezína plně podporuje činnost Vysoké školy aplikované psychologie, kterou vnímá jako významný impuls pro další růst vzdělanosti celého regionu. Terezín je velmi dobře dostupný pro studenty nejen z okolních měst, ale i z Prahy a z Ústí nad Labem. Studentům ze vzdálenějších měst škola poskytne ubytování na koleji.

Vysoká škola aplikované psychologie, jako první z vysokých škol, nasadila pro podporu výuky velmi perspektivní nástroj - tablety Google Nexus 7. Škola dbá na budoucí uplatnění studentů i techniku s jakou budou pracovat při odchodu do praxe. Podařilo se jí zajistit pro studenty špičkové tablety, které se nyní už testují a které jsou v ČR ještě nedostupné. Studenti VŠAPS tak budou o krok napřed.

V čem je tablet Google Nexus tak výjimečný?

 • Bezkonkurenční parametry

 • Způsob použití: malé rozměry cca 18 cm, na jedno nabití pracuje i několik dnů

 • Velké množství dostupných aplikací pro platformu Android

 • Podpora Google – mnohé aplikace zdarma

 • Podpora výuky - studenti budou ve styku se školou – rozvrhy, seminární práce, konzultace, učební texty budou pro ně k dispozici v elektronické formě

Přihlášky na denní 3leté bakalářské studium oboru Personální a interkulturní management přijímáme do 24. září 2012.

Kvalifikaci pro uplatnění ve výše uvedených profesích lze získat i studiem při zaměstnání v Centru celoživotního vzdělávání (CŽV).

Další podrobnosti najdete na www.vsaps.cz

Těšíme se na Vás

  

Autor článku

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace