Nenuďte své publikum, překvapte je

Běžné veřejné vystoupení vypadá následovně: obnošený vtip na začátek, tři hlavní body, citáty slavných a příběhy, které mluvčí slyšeli od jiných mluvčích. Není se tedy čemu divit, když publikum začíná být netečné a očekává nudu, která velmi často také přijde. Až budete příště někde vystupovat, zkuste publikum překvapit. Nedávejte jim jen to, co očekávají. - Použijte neobvyklou vizuální pomůcku. Když už budete používat PowerPoint pro zobrazení své prezentace, nezůstávejte jen u textu. Zapojte…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace